New connect Gazele biznesu

Architekci

Kontakt:

Andrzej Łapkiewicz

Mail: alapkiewicz@internity.pl

Tel.: 500 111 767 

 

INTERNITY jest najlepszym partnerem do współpracy dla architektów i dekoratorów wnętrz. Nasze atuty to Doradcy, logistyka, katalog on-line, jakość naszych ekspozycji oraz liczne szkolenia.

 

Doradcy

 

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy przeszli wszystkie szkolenia u współpracujących z  nami producentów, posiadają wiedzę na temat szczegółów instalacyjnych i technicznych oferowanych przez nas materiałów. Od 1992 roku koncentrujemy się na współpracy z architektami i projektantami wnętrz znamy dobrze potrzeby jakie mają projektanci w swej pracy i problemy z jakimi zmagają się na etapie realizacji swych koncepcji oraz współpracy z klientami. Za kluczowe wartości uznajemy rzetelną informacje o dostępności oferowanych materiałów, odpowiedzialność za proponowane rozwiązania techniczne oraz aktywną obsługę współpracujących z nami projektantów. Na wizje projektantów odpowiadamy rozwiązaniami – znajdujemy produkty o odpowiednich kolorach, kształtach i rozmiarach, takie które pasują do designu, założonego budżetu oraz terminów realizacji. W naszym portfolio posiadamy ponad 300.000 produktów, z których wspólnie wybieramy te najodpowiedniejsze.  

 

 

Logistyka i dostępność produktów

 

Nasz magazyn to 2800 m2 powierzchni, w pięciu poziomach składowania wypełniony produktami potrzebnymi do realizacji wizji architektonicznych. Własny transport ułatwia elastyczność dostaw do Państwa klientów, a podwójna kontrola jakości produktów opuszczających nasz magazyn zapewnia ciągłość procesu budowlanego.

 

 

Katalog On-line

 

Katalog on-line, który jest zintegrowany z naszym systemem magazynowo-księgowym dostarczy Państwu wiedzy na temat dostępności oferowanych przez nas produktów (produkty dostępne od ręki), a także ułatwi poszukiwanie odpowiednich rozwiązań technicznych poprzez wyszukiwarkę produktową. Z poziomu katalogu on-line po zalogowaniu będziecie Państwo mieli już wkrótce możliwość kontrolowania złożonych przez Państwa klientów zamówień i statusów ich dostępności w naszym magazynie. Dodatkowo katalog on-line ułatwi dostęp do potrzebnych w projektowaniu tekstur płytek ceramicznych oraz bloków cad produktów wyposażenia łazienek.

 

 

Salony

 

Ekspozycje w naszych salonach mają przede wszystkim stanowić wygodny warsztat pracy dla projektantów i ich klientów. Nasze ekspozycje opierają się na próbkach i wzorach materiałów a nie na gotowych rozwiązaniach w ten sposób nasze salony dostarczają inspirację, a my prezentujemy nasze indywidualne podejście do każdego tworzonego projektu.     

 

 

Szkolenia

 

W pracy projektanta znajomość produktów, trendów w designie, nowości materiałowych oraz możliwość wymiany poglądów z innymi projektantami  jest jedną z kluczowych elementów warsztatu pracy projektantów. Internity organizuje szkolenia z zakresu znajomości produktów, nowości produktowych, rozwiązań technologicznych oraz ogólnej wiedzy o designie przez prezentację realizacji słynnych światowych projektantów.