New connect Gazele biznesu

Marazzi - płytki

Kontakt:

Monika Drzewoszewska

Mail: mdrzewoszewska@internity.pl

Tel.: 0 510 258 192

 

Grupa Marazzi i Internity rozpoczęły współpracę w 1991 roku. Od wielu lat jesteśmy największym partnerem handlowym Marazzi w Polsce posiadając znaczące stany magazynowe płytek Marazzi oraz wieloletnie doświadczenie w sprzedaży tych produktów.

Marazzi to kompletna oferta obejmująca płytki szkliwione i gresowe, ścienne i podłogowe oraz ogromną ilość dekorów, listew, profili, kształtek i innych elementów specjalnych do wykończania powierzchni. W swej ofercie posiada płytki na potrzeby budownictwa mieszkaniowego oraz innych zastosowań architektonicznych. Ponadto, oferuje rozwiązania w zakresie elewacji zewnętrznych oraz pokrycia podłóg w miejscach o dużym natężeniu ruchu (obiekty użyteczności publicznej: centra handlowe, szpitale, hotele) oraz magazynów i hal produkcyjnych (produkty o najwyższych parametrach technicznych).

Grupa Marazzi powstała w 1935 r. w Sassuolo (Modena) to światowy potentat w produkcji płytek ceramicznych i największy producent w Europie. Obecnie posiada sześć międzynarodowych filii, zakłady produkcyjne w 5 różnych krajach i obsługuje około 14 500 punktów sprzedaży detalicznej w 130 krajach na całym świecie. Grupa Marazzi produkuje także najlepiej zaprojektowany materiał na produkty sanitarne pod marką Hatria oraz surowce i półprodukty dla sektora ceramicznego.

Produkty koncernu Marazzi charakteryzują się ciekawym wzornictwem i najwyższą jakością. Wykonane są z niezwykłą dbałością o parametry techniczne i troską o środowisko naturalne. Fabryka corocznie wprowadza na rynek nowe, innowacyjne produkty, które odpowiadają najwyższym standardom światowym.