New connect Gazele biznesu

Targetti Poulsen - oświetlenie

Kontakt:

Artur Górecki

Mail: agorecki@internity.pl

Tel.: 0 507 177 918

 

Od początku listopada 2009 INTERNITY S.A. jest wyłącznym dystrybutorem specjalistycznego oświetlenia grupy TARGETTI POULSEN w Polsce.

Targetti Poulsen łączy markę Targetti z Toskanii oraz Louis Poulsen z Danii - dwie rodzinne firmy, od dawna zajmujące się oświetleniem architektonicznym. Targetti istnieje od 1928 roku zaś Louis Poulsen od 1874 roku. Firma zajmuje trzecie miejsce wśród producentów oświetlenia architektonicznego w Europie. Oświetlenie Targetti Poulsen jest obecne na polskim rynku od 1994 r.

Targetti Poulsen - tworzy architektoniczne oprawy oświetleniowe do zewnętrznych i wewnętrznych instalacji. Poprzez wyspecjalizowane marki, które skupia w grupie, stara się być idealnym partnerem dla wszystkich poszukujących optymalnego rozwiązania oświetleniowego, które w sposób wyjątkowy i efektywny łączy nastrój, funkcjonalność i design.

 

Brandy wchodzące w skład Targetti Poulsen:

Targetti - produkty Targetti tworzą niezrównaną atmosferę za pomocą oświetlenia, łącząc w sobie najnowsze technologie oraz wysoką jakość wykonania. Są przemyślane tak, by łatwo można było je dopasować do każdego projektu architektonicznego.

W ofercie: oprawy oświetleniowe do wnętrz biurowo-sklepowych (techniczne, downlighty, reflektory).

 

Louis Poulsen - Louis Poulsen jest jedną z najbardziej znanych firm oświetleniowych, biorąc pod uwagę charakterystyczne wzornictwo. Wiele produktów osiągnęło wręcz status kultowych. Przez pokolenia ścisłej współpracy z architektami, Louis Poulsen osiągnął odpowiedni poziom zrozumienia i metod ich pracy. Przez cały ten czas, firma tworzy wyjątkowe i ponadczasowe lampy wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne, udowadniając swoją unikatowość.

 

W ofercie : oprawy oświetleniowe zewnętrzne/wewnętrzne (kinkiety, plafoniery, lampy sufitowe, lampy stojące, downlighty, reflektory, oprawy szczelne, oprawy doziemne, natynkowe, reflektory, słupki oświetleniowe, latarnie).

 

Esedra - to marka, która oferuje oświetlenie skupiające nowoczesne technologie i design oraz tradycyjne rzemiosło. Charakteryzuje się różnorodnością kształtów, materiałów i kolorów

w ofercie : oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych i sklepowych (kinkiety, plafoniery, lampy sufitowe, lampy stojące, downlighty, reflektory)

 

Exterieur – oferuje wysokiej jakości oprawy zewnętrzne, wykonane w oparciu o najnowsze technologie – min. LED.

 

W ofercie: oprawy oświetleniowe zewnętrzne (oprawy szczelne, doziemne, natynkowe, reflektory, słupki oświetleniowe)

 

MLE oferuje rozwiązania oświetleniowe dla ekskluzywnych hoteli. Produkty oświetleniowe zaprojektowane zostały w taki sposób, by połączyć funkcjonalność z komfortem i odpowiednim wzornictwem.

w ofercie: kinkiety, lampy stojące, biurkowe, plafoniery, downlighty, lampy sufitowe

 

Neri - oferuje szeroki wachlarz opraw oświetleniowych oraz małej architektury w klasycznym i współczesnym stylu, stworzonych specjalnie dla przestrzeni miejskich.

w ofercie : latarnie, ławki, altany, kosze na śmieci